Zeydan Karalar’dan Gençlik İtirafları

Zeydan Karalar

Adana Belediye Başkanı Zeydan Karalar, gündeme ilişkin önemli açıklamalarda bulundu. Sporla yakından ilgisi olduğu bilinen başkan, Adana’nın temsilcisi olan iki takımın da Süper Lig’e yükselebilmesi adına dilekte bulundu.

Adana Belediye Başkanı Zeydan Karalar, gündeme ilişkin konuşurken, Adanaspor ve Adana Demirspor ekiplerinin de Süper Lig’e yükselmesi için dilekte bulundu. Sporla yakından ilgili olduğu bilinen yönetici, hobilerinin başında ise futbolun geldiğini söyledi.

Gençlik zamanlarında Beşiktaş’ın efsane futbolcusu olan Sarı Fırtına lakaplı Metin Tekin’e benzetildiğini de ifade eden Karalar, özellikle de çok hızlı ve fuleli oluşunu benzettiklerini anlattı.

Adana Demirspor Taraftarıydım

Metin olmayacağını, zaten olsaydı da Beşiktaş’ta oynayacağını söyleyen Zeydan Karalar, ayaklarının yer tuttuğu sürece futboldan ve yüzmeden vazgeçmeyeceğini ekledi.

Çocukluğundan beri de Beşiktaş ve Adana Demirspor Kulüpleri’nin taraftarı olduğunu vurgulayan yönetici, siyah beyazlı takımın maçlarını ise hiç kaçırmadığının altını çizdi.

Fakat Belediye Başkanı olduktan sonra, maç izlemeye çok fazla vakit bulamadığını da itiraf etti.

Bundan 10 yıl önce, programını maçlara göre yaptığını fakat şimdi ise maç saatlerinde ya bir toplantıda ya da kıyılan bir nikahta olduklarına dikkat çekti. Adana’nın temsilcisi olan Adanaspor ve Adana Demirspor ekiplerinin de Süper Lig’e yükselmesi için dilekte bulundu.

Güncel Yazılar