İrfan Can Eğribayat’tan Önemli Açıklamalar

İrfan Can Eğribayat

Adanaspor ekibinin başarılı file bekçisi olan, transfer sürecine ilişkin önemli açıklamalara imza attı. Beşiktaş ve Trabzonspor ekiplerinin de kendisini istediğini söyledi.  

Futbol kariyerine orta saha oyuncusu olarak başlayan başarılı sporcu, yaşamış olduğu bronşit hastalığı sebebiyle kaleci olmaya karar vermişti. Son dönemlerde Türk futbolunun önemli yeteneklerinden biri haline gelen 22 yaşına sporcu, dev takımların da transfer listelerinin vazgeçilmez ismi oldu.  

Tescil Edilmesi Adanaspor Lehine Olur  

Şimdilerde TFF 1. Lig’de mücadele eden Adanaspor ekibinde forma terleten İrfan Can Eğribayat, Süper Lig ekiplerinin de kadrosunda görmek istediği isimlerden biri haline geldi.  

Hem transfer sürecine hem de koronavirüs salgınına ilişkin açıklama yapan başarılı file bekçisi, ayrıca hedeflerine yönelik de konuştu.  

Adanaspor ekibinin, küme düşme potasında olmasına rağmen, ligin oynanması gerektiğinin altını çizen sporcu, Trabzonspor ve Beşiktaş ekiplerinin de kendisini transfer etmek istediğine dikkat çekti.  

Liglerin tescil edilme durumunda ise küme düşmenin olmayacağını ve aslında bunun da takımının lehine bir durum olacağını belirten oyuncu, yine de maçlara başlanması gerektiğine dikkat çekti. Adanaspor ekibine güvendiğini ve ligde kalacağına da inanan sporcu, oynanacak uygun ortamın olması durumunda da oynanmasından yana olduğunun altını çizdi.  

Güncel Yazılar