Adana Demirspor Bolu Kampı’nın Keyfini Çıkarıyor

Adana Demirspor

Koronavirüs salgınının ardından lig hazırlıklarına Bolu’da devam eden Adana Demirspor ekibi, bir günü iki antrenmanla tamamlamayı başardı.

TFF 1. Lig’de mücadele eden Adana Demirspor ekibi, koronavirüs salgınının ardından lig hazırlıklarına Bolu kampı ile devam ediyor. Günü iki antrenmanla tamamlayan lacivert mavili sporcular, antrenmanlar sırasında sosyal mesafe ve hijyen koşullarına da uymaya özen gösteriyor.

Koronavirüs pandemisi sebebiyle futbola uzun bir süre ara veren ve takım antrenmanı yapamayan sporcular, yeşil sahalara kavuşmuş olmanın tadını çıkartıyorlar. Şampiyonluğun önemli adaylarından biri olan Adana Demirspor ekibi de, bu süreçte Bolu’da kamp yaparak günü değerlendirmeye devam ediyor.

Moraller Yüksek

Dün iki antrenmana çıkan lacivert mavili takım, antrenman sırasında özellikle sosyal mesafe ve hijyen koşullarına da uyum sağlıyor. Moralini yüksek tutan oyuncular yoğun antrenman programında da yorulmak bilmeden çalışmaya devam ediyor. Tecrübeli Teknik Direktör Cüneyt Dumlupınar gözetiminde yapılan idmanda 4 gruba ayrılan sporcular, ligi şampiyon olarak tamamlamanın hesaplarını yapıyor.

Ligin devam etme kararını doğru bulan teknik adam Cüneyt Dumlupınar da, bu süreçte sporcularına hem azim hem de moral depolamaya devam ediyor.

Bolu kampı ile 2 ay sahalardan uzak kalınan dönemin acısını çıkartacak olan Adana Demirspor ekibi, kalan maçlarda da galibiyet yaşamayı hedef edinmiş durumda.

Güncel Yazılar