Adanaspor Ve Keçiörengücü Müsabakası 1-1 Eşit Skorla Sona Erdi

Adanaspor Keçiörengücü

TFF 1’inci Lig’de 28’inci hafta müsabakasında Adanaspor ve Keçiörengücü müsabakası 1-1 skorla berabere sona erdi. Oyunun ev sahipliğini turuncu beyazlı ekip gerçekleştirdi.

TFF 1’inci Lig’in 28’inci haftasında Adanaspor ve Keçiörengücü ekipleri karşı karşıya geldi. Müsabaka 1-1 skor eşitliği ile tamamlandı.

5 Ocak Fatih Terim Stadyumu’nda oynanan müsabakanın yönetim kadrosunda Onur Özütoprak, Mehmet Emin Tuğral ve Murat Altan görev aldı.

Turuncu beyazlı ekibin ev sahipliği yapmış olduğu oyunun ilk golü ise 30’uncu dakikada Mendy ile Keçiörengücü ekibinden geldi. Adana ekibi ise ilk yarının son dakikalarından 44’üncü dakikada Evren ile beraberlik golünü buldu. Bu gol ile müsabakanın skor sonucu da belirlenmiş oldu.

Müsabakanın Kadroları

Adanaspor: İrfan Can, Evren, Hakan Cinemre, Canberk, Hakan Barış (dk. 72 Sinan), Celil, Uğurcan, Samican (dk. 78 Umut), Roni (dk. 87 Utku), Ahmet, Eren

Keçiörengücü: Metin, Erdi, Abdulkadir, Samet, Hüsamettin, Süleyman, Madinda (dk. 76 Burak), İshak, Dialiba (dk. 88 Devrim), Bokila (dk. 70 Cem) Mendy