Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Kocaispir CRT Medya’yı Tebrik Etti

Fatih Kocaispir

Adana Yüreğir İlçesi Belediye Başkanı Fatih Kocaispir, CRT Haber Gazetesi’nin 20. Kuruluş yıldönümüne özel jest yaptı.

Adana Yüreğir İlçesi Belediye Başkanı olan Fatih Kocaispir, CRT Haber Gazetesi’nin 20’inci kuruluş yıldönümüne özel kutlama yaptı. Haberciliğe verdiği önemi gösteren bu kutlama ile, Belediye Başkanı yapmış olduğu jestle gündem oldu.

Adana’nın köklü gazetelerinden biri olan CRT Haber Gazetesi, geçtiğimiz günlerde meslek hayatındaki 20’inci yılını doldurdu. Haberciliğin özellikle de son günlerde ne derece önemli ve kutsal bir iş olduğunun görüldüğü süreçte, Adana ilçelerinden Yüreğir’in Belediye başkanı olan Fatih Kocaispir de, gazeteyi arayarak tebrikte bulundu.

Basına Verilen Değere Örnek Olacak Bir Davranış Sergiledi

Öncesinde tebrik etmek amacıyla çiçek gönderen Belediye Başkanı, sonrasında ise CRT Medya Kurucusu olan Şahin Özer’i telefonla arayarak, başarı dileklerinde bulundu. Öte yandan Başkan’ın Basın Danışmanı olan Şehmus Baysal da, yine gazetenin yıldönümünü kutlayarak, basına verilen öneme dikkat çekmiş oldu.

Zor günlerin yaşandığı Türkiye’de, haberciliğe ve basına verilen bu değerle basın mensuplarının yanında olduğunu gösteren Belediye Başkanı da, böylelikle önemli ve örnek olunacak bir davranışa imza atarak tüm basın mensuplarının yüzünün gülmesine neden oldu.