Volkan Şen Takımına Kavuştu Başkandan İstek Geldi

Volkan Şen

TFF 1. Lig’de mücadele eden Adana Demirspor ekibi, Osmanlıspor maçının hazırlıklarına tüm hızıyla devam ediyor. Bu süreçte antrenman sırasında sakatlık geçiren Volkan Şen için ise, Kulüp Başkanı Murat Sancak seferber olmuş ve oyuncuyu Sırbistan’a göndermişti. Sağlığı ile dönen sporcu, Osmanlıspor maçında pazubandını takmaya hazırlanırken, Kulüp Başkanı’ndan ise şampiyonluk mesajları geldi.

Kalan 6 mücadelede başarı dileyen yönetici, takımından şampiyonluğu istediğini söyledi.

Dünyaca ünlü doktor Mariana tarafından tedavisi yapılan Volkan Şen, kısa sürede iyileşerek ülkeye döndü. Son derece başarılı bir tedavinin ardından antrenmanlara başlayan oyuncu, sağlıklı bir şekilde ekibine kavuştu.

Başkan Murat Sancak’ın talimatı ile Adana Demirspor ekibinin kaptanı Volkan Şen, özel uçakla gitmiş olduğu Sırbistan’dan sağlığı ile dönerken, başkana ise teşekkür yağdı.

Şampiyonluk İçin Dilek

İstanbul ve Adana’da yapılan kontroller sırasında, 3-4 hafta sahalara dönemeyeceği belirtilen sporcunun, Mariano’nun tedavisinin ardından Salı günü idmana çıkacağı belirtilmişti.

Osmanlıspor ile olan mücadelede pazubandı takacak olan sporcu, böyle bir başkana ve ağabeye sahip oldukları için şanslı olduğunu ifade etti. Öte yandan Başkan Başdanışmanlığı görevini üstlenen Metin Korkmaz da, Murat Sancak’a teşekkür dileklerinde bulundu. Antrenmanlar sırasında takımını hiçbir şekilde yalnız bırakmayan Murat Sancak, şampiyonluğu getirmeleri için e takımına dilekte bulundu.

Güncel Yazılar