Adana Demirspor’un Bolu Kampı Sona Erdi

Adana Demirspor

TFF 1. Lig’de şampiyonluk mücadelesi veren Adana Demirspor Kulübü’nün Bolu kampı sona erdi. Uzun bir süredir sıkı tempo ile çalışan sporcular çalışmalarına Cumartesi gününden itibaren Adana’da devam edecekler.

Yeni tip koronavirüs salgını sebebiyle 19 Mart’ta askıya alınan ligler, 12 Haziran itibariyle sıralamaya göre açılıyor. 19 Haziran’da başlayacak olan TFF 1. Lig mücadeleleri için ise hazırlıklar tüm hızıyla devam ediyor.

Lig’de şampiyonluk mücadelesi veren Adana Demirspor ekibi, kalan 6 haftalık süreçte, galibiyet odaklı maçların idmanlarını sürdürüyor.

Yaklaşık olarak 3 ay boyunca sahalardan uzak kalan sporcuların eski formuna kavuşması için ise Adana Demirspor Kulübü kamp kararı aldı.

Bolu’da kamp sürecine başlayan Adana temsilcisi ekip, rakiplerine göre ise çok daha erken hazırlıklarına başlamıştı. Bu durumu avantaja çevirmesi beklenen lacivert mavili ekip, Bolu’daki kamp sürecini ise tamamladı.

Cumartesiden İtibaren Adana’da Çalışma Süreci Başlayacak

Son derece yoğun ve sıkı bir program ile çalışılmayan günlerin acısını çıkaran Adana ekibi, kalan mücadelelerde galip gelerek zorlu rakiplerini de elemeyi hedefliyor.

Hazırlıklarına bundan sonraki dönemde ise normal idman programı ile devam edecek olan Adana Demirspor ekibi, Cumartesi gününden sonra Adana’da çalışmalara kaldığı yerden devam etmiş olacak.

Güncel Yazılar