Murat Sancak’a Teşekkür Dilekleri

Murat Sancak

TFF 1. Lig’de mücadele eden Adana Demirspor ekibinin başarılı oyuncusu Volkan Şen, antrenman sırasında geçirmiş olduğu sakatlık nedeniyle korkutmuştu. 19 Haziran günü başlayacak olan lig mücadelelerine kadar iyileşmesi için ise kulüp adeta seferber oldu. Ronaldo ve Puyol gibi yıldızların tedavisini de yapmış olan dünyaca ünlü doktor, kaptanı Salı gün ki antrenmana yetiştirdi.

Adana Demirspor Kulübü Başkanı Murat Sancak, takımının başarılı oyuncusu Volkan Şen’i tedavi ettirmek için Sırbistan’a gönderdi. Dünyanın en ünlü doktorlarından biri olan 74 yaşındaki Mariana, sporcunun ise maça kadar hazır olmasını sağladı.

Adana Demirspor Kulübü Başkan Başdanışmanı Metin Korkmaz da, yönetici için teşekkür dileklerinde bulundu. Şen için yapılan tedavi maliyetini başkanın kulübe yansıtmadığını belirterek, şirketinden ödemiş olduğunu ifade etti. Sakatlıktan haberdar edilir edilmez ise hemen uçak kaldırdığını söyleyerek, büyük kulüplerin yapamadığını, Murat Sancak sayesinde yapmış olduklarının altını çizdi.

Başarı İçin Tüm İmkanlar Seferber Edildi

Takım kaptanı Volkan Şen, böyle bir başkan ve ağabeye sahip oldukları için şanslı olduklarına dikkat çekti. Ve Murat Sancak’ın başarı adına tüm imkanları seferber ettiğinin de altını çizdi.

Daha öncesinde Ronaldo, Puyol ve Gerard gibi yıldız isimleri de tedavi eden Mariano’nun tedavisi sayesinde, takım kaptanı Salı günü yapılacak ilk idmana yüzde yüz çıkmış olacak.

Güncel Yazılar