Volkan Şen Salı Günü İdmana Çıkacak

Volkan Şen

TFF 1. Lig’de mücadele eden Adana Demirspor ekibinin başarılı kaptanı Volkan Şen için son derece hızlı bir tedavi metodu tercih edildi. Koronavirüs salgını sonrası başlayacak olan liglere hazırlık yapan ekip, başarılı oyuncusunu maçlara kadar tam anlamıyla hazırlamayı hedefliyor.

12 Haziran’da başlayan Süper Lig mücadelelerinin ardından, 19 Haziran itibariyle de TFF 1. Lig mücadeleleri başlayacak. Ligin en önemli şampiyonluk adaylarından biri olan Adana Demirspor ekibi de, bu süreçte hazırlıklarını tüm hızıyla sürdürüyor.

Pazartesi günü oynanacak Osmanlıspor maçının hazırlıklarına yoğun bir tempo ile devam eden Adana Demirspor ekibinin öncelikli amacında ise Volkan Şen var.

Alt adalesinde yırtık tespit edilen kaptanın, bir an önce iyileşmesi için ise kulüpte herkes seferber oldu. Sıkıntıdan haberdar edilen Murat Sancak ise, bunun üzerine hemen operasyon için başlama kararını verdi .

Osmanlıspor Maçında Pazubandı Takacak

Adana Demirspor Kulübü Başkanı Murat Sancak’ın vermiş olduğu kararla, Volkan Şen, özel uçakla Sırbistan’ a gönderildi. Orada dünyaca ünlü doktor olan 74 yaşındaki Mariana tarafından da sporcunun tedavisine başlandı.

İstanbul ve Adana’da yapılan kontrollerde ise yaklaşık olarak 1 ay sahalardan uzak kalacağı belirtilen Şen’in, tedavi sonrasında Salı günü idmana başlayacağı öğrenildi. Osmanlıspor maçında pazubandı takacak olan başarılı oyuncunun doktoru ayrıca milli takımların ve ünlü kulüplerin milyon Euro değerindeki tekliflerini de geri çevirmesi ile biliniyordu.

Güncel Yazılar