Tarık Çamdal Yaptığı Paylaşımla Gündem Oldu

Tarık Çamdal

TFF 1. Lig’de şampiyonluk mücadelesi veren Adana Demirspor ekibinin başarılı oyuncusu Tarık Çamdal, yaptığı paylaşımla dikkatleri üzerine çekti. Kişisel sosyal medya hesabı üzerinden fotoğraf paylaşan  mavi lacivertli oyuncu, fotoğrafının altına her şeyin güzel olacağı yönünde bir açıklama yazdı. Bu açıklama ile spor dünyasının gündemine oturan oyuncunun, ne demek istediği ise merak konusu oldu.

TFF 1. Lig’de mücadele eden ve şampiyonluğun en önemli adaylarından biri konumunda yer alan Adana Demirspor ekibinin başarılı ismi Tarık Çamdal gündem oldu. Kişisel sosyal medya hesabı üzerinden yapmış olduğu paylaşımla dikkatleri üzerine çeken başarılı futbolcu, paylaşmış olduğu fotoğrafla da gündem oldu.

Yabancı sınırlamasının olduğu 2014 senesinde 4 milyon 750 bin avro bedel ile Galatasaray ekibine transfer olan oyuncu, 2019 yılına kadar sarı kırmızılı takımda forma giymişti.

Ayrılışı Olaylı Olmuştu

Sonrasında yüksek bonservis bedeli ve maaşına karşılık olarak eleştiri almış ve sözleşmesi bitmeden 6 ay süre kala cimbomdan ayrılmıştı.

Bir sene boyunca Antalyaspor ekibinde forma terleten Tarık Çamdal, sonrasında asgari ücret karşılığında Adana Demirspor ekibine transfer olmuştu.

Yeni gelen yabancı kuralının sonrasında ise Instagram hesabı üzerinden her şeyin güzel olacağına yönelik mesaj veren oyuncu, spor dünyasının gündemine oturan isimlerden biri oldu.

Güncel Yazılar