Adana Demirspor Ümraniye Maçına 3 Eksikle Çıkacak

Adana Demirspor

TFF 1. Lig’de şampiyonluk mücadelesi veren Adana Demirspor ekibi, Altay ile olan mücadelesinde 2 puan kaybederek 2-2 berabere kaldı. Şampiyonluk yolunda önemli bir maçta puan kaybeden mavi lacivertli ekipte ise cezalı duruma düşen isimler oldu.

TFF 1. Lig’de şampiyonluk mücadelesi veren Adana Demirspor ekibi, Altay ile olan mücadelesinden 2-2 eşit skorla ayrılmıştı. 1 puanı hanesine yazdıran Adana temsilcisinde, Okan Alkan ve Rassoul ise sarı kart gördü. Öte yandan kırmızı kart ile oyundan çıkarılan Traore de cezalılar arasında yer aldı.

Şampiyonluk yolunda son derece kritik öneme sahip olan Altay maçından 2-2 berabere ayrılan Adana Demirspor, Ümraniye maçı öncesinde 3 eksik sıkıntısı yaşayacak.

Sınırda Olan İsimler

Mücadelede sarı kart gören Okan Alkan ve Rassoul cezalı duruma düşerken, Traore’nin de kırmızı kart görmesi, takımı eksiğe sürüklemiş oldu.

Altay maçının 10’uncu dakikasında sarı kart gören Okan Alkan ve 69’uncu dakikada Rossoul sınıra dayandı. Öte yandan maç sırasında kırmızı kart görerek oyun dışı bırakılan Traore de, Ümraniye maçında takımının formasını terletemeyecek.

Mavi lacivertli ekip, 3’er sarı kartı bulunan Kurtuluş Yurt, Tayyip Talha, Sinan Kurt, Mehmet Uslu, Hasan Kılıç, Erkan Zengin ve Pa Dibba yer alıyor. Bu isimlerin de gelecek haftada sarık kart görmesi, ligin son hafta mücadelesi İstanbulspor maçında eksikliklere neden olabilir.

Güncel Yazılar