Murat Sancak Transfer Sürecine İlişkin Açıklama Yaptı

Murat Sancak

TFF 1. Lig ekiplerinden olan Adana Demirspor Kulübü Başkanı Murat Sancak, önemli açıklamalara imza attı. Transfere ilişkin konuşan yönetici, belirlemiş oldukları bölgelere iki transfer daha yapılacağının bilgisini verdi.

TFF 1. Lig’de mücadele eden Adana Demirspor Kulübü Başkanı Murat Sancak, önemli açıklamalara imza attı. Yeni sezon hazırlıklarında transfer sürecine ilişkin konuşarak, belirlenen bölgelere 2 transfer daha yapacaklarını söyledi.

Volkan Şen ile ilgili durum bilgilendirmesi de yapan yönetici, durumunun iyi olduğunu ve çalışmalarına bireysel olarak devam ettiğini ekledi. Öte yandan sporcunun Bursaspor’a gideceğine yönelik çıkan haberleri de yalanlayarak, Quaresma için kanat bölgelerinin dolu olduğunu söyledi.

Adil Malatyaspor İle Anlaşmaya Yakın

Emircan transferine ilişkin sessizliğini koruyan Murat Sancak, Emircan’ın iyi bir futbolcu olduğunu ve herkesin onu kadrosunda görmek isteyeceğine dikkat çekti.

TFF 1. Lig Play-Off final mücadelesinde penaltı atmak istemeyen isimlerin ise Mitroviç ve Berk Yıldız olduğunu açıklayan Sancak, her iki oyuncunun da takımla yollarını ayırmak istediğini ifade etti.

Hem Süper Lig’den hem de 1. Lig’den oyuncuların Adana Demirspor Kulübü’ne gelmek istediğini söyleyen yönetici, bu sebeple de transferleri ince eleyip sık dokuduklarına vurgu yaptı.

Adil için Malatyaspor ekibi ile anlaştıklarının da bilgisini veren kulüp yöneticisi, Adil’in Malatya ile görüştüğünü ve anlaştıkları zaman da imzaların atılacağını ifade etti.

Güncel Yazılar