Murat Sancak Sosyal Medyadan Açıklama Yaptı

Murat Sancak

TFF 1. Lig’de mücadele eden Adana Demirspor Kulübü Başkanı Murat Sancak, sosyal medya hesabı üzerinden önemli açıklamalara imza attı. Olağanüstü Genel Kurul toplantısına ilişkin konuşan mavi lacivertli yönetici, yapmış olduğu açıklamalarda adeta içini döktü.

TFF 1. Lig ekiplerinden Adana Demirspor Kulübü Başkanı Murat Sancak, sosyal medya hesabı üzerinden önemli açıklamalara imza attı.

Yapmış olduğu açıklamalarda özellikle güvene değinen yönetici, kulüpte olduğu son dakikaya kadar da Adana Demirspor’un menfaatinin herkesin üzerinde olduğunun altını çizdi. Huzursuzluk yaratan ve özverili davranmayan, nankörlük edenlerle de aynı yerde olamayacaklarını söyledi.

Davulun sesinin uzaktan hoş geldiğine vurgu yapan Murat Sancak, içerde olup bitenlerin de bilinemeyeceğinin altını çizdi. Bunları da ortaya dökmeyeceklerini ifade eden başkan, ayrıca teknik direktör konusuna da değindi.

Ümit Hocanın Teknik Bilgisine Güvendim

3-5 hocayla görüştükten sonra, Ümit hocada karar kıldığını belirten Sancak, ayrılma sebebinin ise teknik bilgisi olmadığını ifade etti. Teknik bilgisine inandığı ve o heyecanın ve sözün alındıktan sonra, anlaşmada da ne söylendiyse onun yazıldığını ekledi.

Bu sene şampiyon olunma durumunda ise, kulübün başkanlık görevini bırakma kararı olduğunu söyleyen Sancak, Süper Lig’e çıkamadıkları için de mücadele ederek en azından bu sene için çıkmak istediklerini söyledi.

Öte yandan kongre yapmanın, demokrasi gereği şart olduğunu ve kendilerinden daha iyi yapacak isimlerin çıkması durumundan da devretmenin erdemlilik olduğuna dikkat çekti.

Güncel Yazılar