Adana Demirspor Yeni Sezona Sıkı Hazırlık Yapıyor

Adana Demirspor

TFF 1. Lig’de mücadele eden Adana Demirspor Kulübü, yeni sezon için hazırlıklarına sıkı bir tempo ile devam ediyor. Tecrübeli Teknik Direktör Ümit Özat yönetiminde çalışmalarını sürdüren ekip, yeni sezonda Süper Lig’e çıkmak için yoğun bir mesai sürecine girişti. Öte yandan mavi lacivertli kulüpte Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı için hazırlıklar da başladı.

TFF 1. Lig’de mücadele eden Adana Demirspor Kulübü, yeni sezon için hazırlıklarına sıkı bir tempo ile devam ediyor. Önceki sezon Play-Off mücadelesinde final oyununa kadar gelen fakat Fatih Karagümrük karşısında mağlubiyet yaşayan mavi lacivertli takım, Süper Lig’e yükselememişti.

Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı Tarihi Belirlendi

Yeni sezonda ise hedefine doğrudan Süper Lig’i alan Adana Demirspor Kulübü, bu anlamda çalışmalarına da ayrı bir özen gösterme sürecine girişti.

Antrenmanlarını tecrübeli Teknik Direktör Ümit Özat gözetiminde gerçekleştiren mavi lacivertliler, ayrıca transfer çalışmaları ile de kadrosunu güçlendirmeye çabalıyor.

Antrenmanların aksatılmadan yapıldığı dönemde, ayrıca kulüpte diğer bir hareketlilik de Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı için yaşanıyor.

Edinilen bilgilere göre Adana Demirspor Kulübü Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı için tarih belirlendi. Kulüp, 17 Eylül 2020 Perşembe günü saat 14:00’de Adana Büyükşehir Belediyesi Tiyatro Salonu’nda bir araya gelecek.

Güncel Yazılar