Murat Sancak Olağanüstü Kongre Kararı Aldığını Duyurdu

Murat Sancak

TFF 1. Lig ekiplerinden Adana Demirspor Kulübü Başkanı Murat Sancak, kulübünün durumuna ilişkin önemli açıklamalara imza attı. Mavi lacivertli yönetici, yapmış olduğu açıklamada kongre kararı aldığını ifade etti.

TFF 1. Lig’de mücadele eden Adana Demirspor Kulübü Başkanı Murat Sancak, mavi lacivertli kulübünün durumuna ilişkin konuştu. Kongre kararı aldığını da camia ile paylaştı.

Yapmış olduğu açıklamada mavi lacivertli taraftarlara ve delegelere seslenen yönetici, olağanüstü kongre kararı alma talimatını verdiğini belirtti. Bakanlığın vermiş olduğu kararla büyük ihtimalle kongrenin 1 Kasım itibariyle yapılacağı bilgisini paylaştı. Yönetime talip olmak isteyenin de buna göre hazırlığını yapması gerektiğini söyleyen Sancak, amacının daha iyi yönetecek isimlerin önünü açmak olduğunu ifade etti.

Benim Onayım Olmadan Kimse Gelemez Kimse Gidemez

Adana Demirspor Kulübü’nde son derece sıcak saatler yaşanırken, Başkan Murat Sancak’tan şaşırtan bir hamle geldi. Teknik Direktör değişiminin beraberinde ayrıca transfer konusundaki eleştirilere sert bir şekilde yanıt veren başkan, olağanüstü kongre kararını açıkladı.

Tranafer konusunda özellikle sosyal medyada yapılan eleştirilere cevap veren yönetici, bazı futbolcular için gelip gitmesi gerektiğine ilişkin söylemlerin ortaya atıldığını belirtti. Fakat bir takımı yalnızca bir futbolcunun şampiyon yapmayacağının da özellikle altını çizdi. Takımın, takım olma durumunda şampiyon olunabileceğini ekleyen Sancak, kendi onayı olmadan da kimsenin gönderilmeyeceğini ve gelemeyeceğine dikkat çekti.

Güncel Yazılar