Murat Sancak İddialara İlişkin Açıklama Yaptı

Murat Sancak

TFF 1. Lig temsilcilerinden olan Adana Demirspor Kulübü Başkanı Murat Sancak, Twitter hesabı üzerinden önemli açıklamalarda bulundu. Mavi lacivertli taraftarlara seslenen yönetici, dedikodulara itibar edilmemesi gerektiğinin altını çizdi. Ve başvurunun federasyona yapılacağı bilgisini paylaşarak, karar merciinin de yine Türkiye Futbol Federasyonu olacağını belirtti. Takdir ve onayın da federasyona ait olduğu bilgisine dikkat çekti.

TFF 1. Lig’de mücadele eden Adana Demirspor Kulübü Başkanı Murat Sancak, merak edilen açıklamayı sosyal medya üzerinden gerçekleştirdi. Kişisel Twitter hesabı üzerinden açıklama yapan yönetici, mavi lacivertli taraftarlara seslenen yönetici, dedikodulara itibar edilmemesi gerektiğine özellikle vurgu yaptı.

Net Karar Gelince Bilgilendirme Yapılacak

Başvurunun Türkiye Futbol Federasyonu’na yapılabileceği bilgisini paylaşan Sancak, kulüpler birliğine başvuru yapılmayacağının altını çizdi. Karar merciinin de yine federasyon olduğuna vurgu yaparak, Adana Demirspor Kulübü’nün başvurusunun da olduğu bilgisini ekledi. Takdir ve onayın da federasyona ait olduğunu vurguladı.

Federasyondan net olarak karar gelişinin sonrasında da genel bir bilgilendirme yapılacağına değinen Murat Sancak, yaşanan süreci nedeni, niçini ve nasılıyla da anlatacağı bilgisini verdi. Bu sebeple de kendi yapmamış olduğu resmi açıklamaların dışında hiçbir habere inanılmaması gerektiğini belirtti.

Ayrıca yapmış olduğu açıklamada, dün akşam itibariyle takımın Bolu’da kampa girdiği bilgisini de paylaştı.

Güncel Yazılar