Adana Demirspor Kulübü 3 Ayrılığı Resmen Açıkladı

Adana Demirspor

TFF 1. Lig’de mücadele eden Adana Demirspor Kulübü, gelecek sezon hazırlıklarına tüm hızıyla devam ediyor. Play-Off mücadelelerinde Fatih Karagümrük ekibi ile kozlarını paylaşan mavi lacivertliler, gelecek sezon hazırlıklarına ise ara vermeden başladı. Kulüpte ise 3 ayrılık olduğu resmen sosyal medya hesabı üzerinden paylaşıldı.

Yeni sezon için kadro spor kulüplerinde kadro yapılanmasına girilirken, Adana Demirspor Kulübü’nde ise kiralık sözleşmesi sona eren 3 ismin resmi olarak ayrılığı gerçekleşmiş oldu.

TFF 1. Lig’de mücadele eden Adana temsilcisinde, gelecek sezon öncesi kiralık sözleşmesi sona eren isimler arasında ise Vedat Bora, Berk Yıldız ve İbrahim Kone yer alıyordu. Üç ismin de sözleşmesinin bitmesinin ardından, yollar resmi olarak ayrılırken, takımın boşlukları ise nasıl kapatılacağı hususunda merak konusu oldu.

Kulüp resmi olarak ayrılık durumunu açıklarken, üç sporcu için ise hizmetlerinden kaynaklı olarak teşekkür dileklerinde bulundu.

Teşekkür Dilekleri Geldi

Kulüp, sosyal medya üzerinden açıklama yaparken, orta sahada Vedat Bora, sol açıkta Berk Yıldız ve forvette ise İbrahima Kone’nin takımla resmen yollarını ayırdığını belirtti.

Üç futbolcu için kulübe vermiş oldukları hizmetlerden kaynaklı olarak teşekkür ederek, futbol kariyerlerinde de başarı dileklerinde bulunuldu.

Güncel Yazılar