Murat Sancak Adana Demirspor Tesislerini Ziyaret Etti

Murat Sancak

Koronavirüs salgını sebebiyle Türkiye’de geçtiğimiz hafta ilan edilen 3 günlük sokağa çıkma yasağı sürecinde Murat Sancak da Adana’da idi.

TFF 1. Lig’de mücadele veren Adana Demirspor Kulübü Başkanı Murat Sancak, 3 günlük sokağa çıkma yasağında Adana’da idi. Baş Danışman Metin Korkmaz ile şehre gelen başkan, bu süreci ise son derece faydalı bir şekilde geçirdi.

Adana’ya gelen Murat Sancak, teknik heyetin yanı sıra futbolcularla da sohbet ederek bu dönemde bir nebze olsun moral verdi.

Öte yandan Adana Demirspor Kulübü tesislerini de bu vesile ile tekrar gözden geçirerek, oyuncuların sağlık koşullarına baktı. Daha sağlıklı bir şekilde lige hazırlanılması için gereken kontrolleri de yapan Kulüp Başkanı, özellikle akşam gerçekleşen idmanda da neşeli tavırları ile dikkatleri üzerine çekti.

Lig Tescil Edilemez

Lacivert mavili oyuncuları ile güzel bir kareye da gülümseyerek fotoğraf çekinen Kulüp Başkanı, sporcularına da moral verdi.

Ayrıca canlı yayın bağlantısına da katılım sağlayan Sancak, her anlamda önceliğin sağlık olduğuna dikkat çekti. Ve eğer oynamama kararı olursa da tescil olmayacağını ekledi. Puanların birbirine yakın olduğunu da ifade ederek, çıkma ve düşmenin de olmayacağını hatırlattı. Ligin bu durumda yeniden başlayacağını ekleyerek, doğru olanın da bu olduğunun altını çizdi.