Mehmet Muharrem Kasapoğlu Yeni Stada İlişkin Konuştu

Mehmet Muharrem Kasapoğlu

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Adana’ya yapılan yeni stadyuma ilişkin açıklamalarda bulundu. Yeni stadın koltuklarının renk seçimini değerlendiren bakan, taraftarların talepleri için ise her türlü fedakarlığın yapılacağının altını çizdi.

Uzun bir süredir yapımına devam edilen stadyumun, gelecek sezona Adana taraftarına hazır hale gelmesi bekleniyor. Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu da stadyumdaki koltukların renk seçimine ilişkin önemli açıklamalarda bulundu. Taraftarların talebi adına da her türlü fedakarlığı yapacaklarını belirtti.

Yapımına hala devam edilen 33 bin seyirci kapasiteli yeni stadın çalışmalarının ise çok yakın bir süreç içerisinde biteceğinin bilgisini verdi. Stadyum koltuklarının yerleştirilmeye başlandığını da ekleyen bakan, koltuk renklerine ilişkin de konuştu.

Öncelik Adana Taraftarı Olacak

 

UEFA standartlarına uygun olarak inşa edilmiş olan stadyumun koltuk renkleri bakımından Adanalı taraftarların beklentilerinin karşılanması hususunda ise son derece hassas olduklarını ifade etti.

Bakanlık olarak da önceliğin her zaman Adanalı sporseverlerin mutluluğu olduğuna dikkat çekmeyi ihmal etmedi.

Ayrıca, stadyumun koltuk renklerinde Adanaspor ve Adana Demirspor kulüplerinin renkleri olması bakımından da sporseverlerin talebi olduğunun altını çizdi. Renklerle ilgili farklı alternatiflerin çalışıldığını ve şehre de son derece önemli bir yatırım gerçekleştirildiğini belirtti. Ve taraftarların veya spor camiasının bir talebi hususunda ise bunu çözmek adına gereken fedakarlığın yapılacağını vurguladı.

Güncel Yazılar