Mavi Lacivertler Sahaya Hazırlık Yapıyor

Adana Demirspor

Korona virüs nedeni ile ertelenen liglerin yakın zamanda Haziran ayı ortalarında başlayacağını Türkiye Futbol Federasyonu açıkladı. Adana Demirspor Ligdeki üstünlüğünü korumak adına çalışmalara başlıyor. Adana Demirspor takımı oldukça tedbirli olarak evlerinde, kendilerine ait antrenman çizelgesini tamamen uygulamalarına rağmen, bu zorlu süreçte sahalarında ve çalışma salonlarında tedbiri elden bırakmayarak çalışmalarına devam ediyor.

Bu zorlu süreçte Teknik direktör Cüneyt Dumlupınar, Adana Demirspor oyuncularının vaziyetlerini takip etmeye devam ediyor. Mavi Lacivertliler şartların zorlaşmasına bakmadan hazırlıklarına tam gaz devam ediyor. Önümüzdeki zamanlarda oynanacak Gaziantep maçının hazırlıkları için kadro sağlam bir şekilde hazırlık yapıyor. Samsunspor galibiyetinin ardından Ligde liderliğe doğru giden Adanaspor oyuncuları tesislerde sosyal mesafe olayına dikkat ederek çalışmalarını sürdürecek.

İkinci Yarı Hazırlıklar Son Hızla Devam Ediyor

Son hızla hazırlıklara devam eden lacivert şimşekler Ligde yerlerini korumak için tesislerde maske takarak ve sosyal yakınlaşmaya önem vererek, antrenmanlarını sürdürüyor. Antrenman hareketleri her zaman olduğu gibi ısınma, idman, koşu hareketleri ile başlayıp en son yerini koordinasyon hareketlerine bırakacaktır. Antrenmana Tolgahan ve Rüstemoviç haricinde tüm oyuncuların katılması bekleniyor. Zorlu süreçte takım aktif olarak çalışmalarda bulunacak.