Kürkçülerspor Yeni Sezon Önce Makam Ziyaretinde

Kürkçülerspor

Kürkçülerspor Yönetim Kurulu, Ak Parti İl Başkanlığı görevinde yer alan Mehmet Ay’a makamında ziyaret gerçekleştirdi. Ay’a, Kürkçülerspor forması hediye edildi.

Önceki sezonun Süper Amatör küme şampiyonu olan Kürkçülerspor, yeni sezon öncesinde Ak Parti İl Başkanı Mehmet Ay’ı makamında ziyaret etti. Ziyarete katılım sağlayanlar arasında Kürkçülerspor Yönetim Kurulu Başkanı Metin Eker ve Yönetim Kurulu üyeleri Mustafa Hakan Aslan, Ertuğrul Işık ve Teknik Sorumlu Mehmet Uskaleliler de yer aldı.

Makamında ziyaret edilen belediye başkanına Kürkçülerspor forması hediye edilirken, ziyarette yeni sezona ilişkin sohbet de yapıldı.

Önceki sezonda Süper Amatör küme şampiyonu olan Kürkçülerspor Yönetim Kurulu Başkanı Metin Eker ve Yönetim Kurulu üyelerinden Mustafa Hakan Aslan, Ertuğrul Işık ve Teknik Sorumlu Mehmet Uskaleliler de ziyarette yer alanlar arasında idi.

Bayrağı Daha İyi Yerlere Taşıyacağız

Mehmet Ay, ziyarete ilişkin memnuniyetini belirtirken, Kürkçülerspor kurucu üyelerinden olan Merhum Mehmet Aşıkbekiroğlu’nun oğlu iş insanı Ahmet Aşıkbekiroğlu, bayramı en iyi yerlere taşımak için de kollarını sıvadı.

Açıklama yapan iş insanı Aşıkbekiroğlu, babasının yıllarca taşımış olduğu Kürkçüler bayrağını bıraktığı yerden en iyi yerlere taşımak için Başkan Metin Eker ile harekete geçeceklerini söyledi. Bundan sonrasında kendisinin de kulübün başarısı için elinden gelen gayreti göstereceğini vurguladı.

Güncel Yazılar