Emre Gönlüşen’in Adını Yaşatmak İçin Harekete Geçtiler

Emre Gönlüşen

Geçtiğimiz günlerde kanser hastalığına yenik düşerek 42 yaşında hayatını kaybeden spor Spikeri Emre Gönlüşen için Karataş Belediyesi harekete geçti. Adanalı sunucunun adının Karataş Stadyumu Tribünleri’nde yaşatılması için belediyeye başvuruda bulunulduğu öğrenildi. Konuya ilişkin açıklama Belediye Başkanı Necip Topuz tarafından gerçekleşti.

Geçtiğimiz günlerde tüm Türkiye ve spor dünyasının derinden üzüldüğü vefat haberi, Adana’da da büyük üzüntüye neden oldu. Kanser tedavisi görmekte lan Adanalı spor Spikeri Emre Gönlüşen, hastalığa yenik düşerek henüz 42 yaşında hayatını kaybetti. Bu acı haberle sarsılan Adana Karataş Belediyesi ise sunucunun adının yaşatılması için zaman kaybetmeden harekete geçti.

Belediye Başkanından Açıklama

Adanalı spor Spikeri Emre Gönlüşen’in adının Karataş Stadyumu Tribünleri’nde yaşatılması için Karataş Belediyesi’nin de başvuru yaptığı bilgisi edinildi.

Uzun bir süredir tedavi görmekte olduğu hastanede yaşama veda eden Adanalı Genç spor spikerinin vefatı sonrasında Karataş Belediye Bakanı Necip Topuz  derin bir üzüntü duyduklarını belirterek sosyal medya hesabından da açıklama yaptı.

Karataş Belediyesi olarak Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’ne yapmış oldukları başvuruyu paylaşan belediye başkanı, Adananın önemli değerinin kaybını belirtti.

Hemşehrinin adının ilçede yaşatılmasını önemsediklerini ifade eden Topuz, başvurunun olumlu yönde değerlendirileceğini ümit ettiğini ekledi.

Güncel Yazılar