Adanaspor Yeni Sezon Hazırlıklarına Sıkı Başladı

Adanaspor

TFF 1. Lig’de yeni sezon hazırlıkları için başlangıç planları yapıldı. Dün itibariyle top başı yapan Adanaspor Kulübü, transfer çalışmalarını da sürdürüyor.

TFF 1. Lig’de gelecek sezon için hazırlıklar başladı. 2020-2021 sezonu hazırlıklarına başlangıç yapan turuncu beyazlılarda, transfer çalışmalarına da ağırlık veriliyor.

Dün itibariyle top başı yapan Adanaspor Kulübü, iç transferde ise ilk olarak Mbilla Etame ile anlaşma sağladı. 32 yaşındaki tecrübeli golcü ile anlaşmaya varan Adana temsilcisi, yeni sezonda ise kadrosunu güçlendirmeye devam edecek.

Öte yandan antrenman çalışmalarına da dün itibariyle Osman Yereşen Tesisleri’nde başlayan Adana temsilcisi, sonrasında ise ikinci etap kamp çalışması için harekete geçecek.

İkinci etap kamp çalışmaları için Bolu’ya gidecek olan turuncu beyazlılarda Kulüp Başkanı Bayram Akgül de kadro çalışmalarını sürdürecek.

İç Transferde Üç İsim

Önceki sezonda Türkiye Futbol Federasyonu’nun almış olduğu küme düşmeme kararıyla lige tutunan kulüpte, yeni sezonda ise iş şansa bırakılmayacak.

Bu yolda da Renan Diniz ve Eren Keleş ile sözleşmeleri bir sene daha uzatan kulüpte, Mbilla Etame ile de tekrar anlaşma sağlandı.

Son olarak ise Pendikspor ekibinden Ozan Papaker’i kadroya dahil eden Adana ekibinde Hakan Barış, Mehmet Sedef, Özkan, Hakan Çinemre, Samican, Celil, Özer Enes, Arabidze, Karaçiç, Furkan, Eze, Savaş, Umut ile de sözleşmeler sona erdi.

Güncel Yazılar