İrfan Can Eğribayat İçin Başkandan Açıklama

İrfan Can Eğribayat

TFF 1. Lig’de mücadele eden Adanaspor Kulübü Başkanı Bayram Akgül, İrfan Can Eğribayat transferine ilişkin açıklamada bulundu. Süper Lig’de şampiyonluk mücadelesi veren Trabzonspor ekibi ile adı sık sık anılan file bekçisi için bordo mavili ekiple anlaştıklarını söyleyen yönetici, transferin neden gerçekleşmediğini de açıkça anlattı.

TFF 1. Lig’de potada kalma mücadelesi veren Adanaspor Kulübü Başkanı Bayram Akgül, İrfan Can Eğribayat ile ilgili merak edilenleri cevapladı. Süper Lig’de şampiyonluk mücadelesi veren Trabzonspor ekibi ile transfer için anlaşılmış olsa da, transferin neden gerçekleşmediğini ifade etti.

Sezon öncesinde bordo mavili takımla anlaştıklarını fakat oyuncunun kulüple bazı konularda anlaşamadığını belirten Akgül, transferin bu sebeple gerçekleşmediğini anlattı.

Galatasaray’ın Da İlgisi Var

Öte yanan Goran ve İrfan Can ile ilgilenen bazı kulüpler olduğuna da dikkat çeken yönetici, başarılı kaleciyle ilgili bilinmeyen bir şeyi daha ortaya çıkardı.

Bayram Akgül’ün yapmış olduğu açıklamaya göre, eldivenle Süper Lig ekibi olan Galatasaray da bir dönem ilgilendi. Bu sürecin ardından ise transfer gelişmelerinin yaşanacağına ilişkin bilgi verdi.

Ayrıca koronavirüs salgını sonrasında, mali bakımdan kulüplerin zorluk yaşayacağını da vurgulayan Akgül, çok ciddi borçların olduğunu belirtti. TFF’nin ve FIFA’nın almış olduğu kararlarla da maddi durumla ilgili çalışma yapılması gerektiğinin altını çizdi.

Güncel Yazılar