Ekol Göz Menemenspor Yönetimi Taşkın Çalış İle Masaya Oturdu

Taşkın Çalış

TFF 1. Lig ekiplerinden biri olan Ekol Göz Menemenspor yönetimi, yeni sezona hazırlıklarını yapmaya devam ediyor. Sezon sonunda sözleşmesi bitecek olan oyunculara ilişkin de karar alan ekip, takımın kaptanı olan Taşkın Çalış ile de masaya oturdu.

Yeni tip koronavirüs salgını sebebiyle ligler bir ara verme süreci ile karşı karşıya kalmış durumda. Bu dönemde maçların ne zaman oynanacağına ilişkin net bilgilerin olmaması ise kafaların karışmasına neden oluyor. Fakat bir yandan kalan maçların hesabını yapan yönetimler, bir yandan da gelecek sezon için hazırlıklarına tüm hızıyla devam ediyorlar. Bu süreçte sözleşmesi sezon sonu sona erecek isimlerle de tekrar masaya oturma kararı alan yönetim, oyuncuya teklif sunmuş oluyor.

TFF 1. Lig ekiplerinden olan Ekol Göz Menemenspor’un takım kaptanı görevinde yer alan Taşkın Çalış ile de geçtiğimiz gün masaya oturuldu. Sezon sonu sözleşmesi sona erecek olan başarılı oyuncuya gelecek sezon için teklifte bulunuldu.

Kaptandan Çok Memnunuz

26 yaşındaki orta saha mevki sporcunun ise, ilk görüşmeden olumlu yanıt aldığı bilgisi edinildi. Ekol Göz Menemenspor ekibinde 2 senedir forma terleten başarılı oyuncunun, en kısa zaman diliminde sözleşmesini uzatacağı da yönetim tarafından açıklanmış oldu.

Konuya ilişkin konuşan Teknik Direktör Cenk Laleci de, Taşkın’ın takıma olan katkılarının altını çizdi. Kendisinden de her anlamda memnun olduklarını belirtti.