Adana Demirspor Kulüp Başkanı’na Menajerden Duygusal Kutlama

Adana Demirspor

Adana Demirspor Kulüp Başkanı Murat Sancak, geçtiğimiz günlerde doğum gününü kutladı. Camianın da kutlamış olduğu bu özel günde Metin Korkmaz ise son derece duygusal mesajlar göndererek, benzersiz anlara tanıklık etti.

Geçtiğimiz günlerde doğum günü olan Adana Demirspor Kulübü Başkanı Murat Sancak için kutlama mesajları art arda geldi. Kulübün menajeri Metin Korkmaz da, başkanın doğum gününü duygusal ifadeler ile kutladı. Duygusal anlara da mesajıyla imza attı.

Bizler Burada Adana Demirspor Olarak Kocaman Bir Aile Olduk

1,5 yıldır birlikte olduklarını ve dostluklarının bulunduğunu hatırlatan Korkmaz, kulüp başkanının çok iyi tanıdığını ifade etti. 1,5 senedir büyük bir camianın sorumluluğunu alabilmek adına, ailesini, işini, dostlarını da bir kenara bırakarak fedakarlık gösterdiğini dile getirdi. Bu fedakarlıkları ise en iyi kendisinin bildiğini belirterek, kendisine yönelik güveninden dolayı Sancak’a teşekkürlerini sundu.

Adana Demirspor Kulübü’nün kocaman bir aile olduğunu söyleyen Korkmaz, başkan için nice yaş günleri dileklerinde de bulundu. Koca camianın istediğinin ve beklentisinin gerçek olacağı bir yıl dileklerinde de bulundu. İyi ki abisi olduğunu da kutlamasına ekleyen kulüp menajeri, şampiyonluk dileklerinde de bulundu. Yolun sonunda ise sancağı en tepeye dikebilecekleri bir yıl diledi.