Adana Demirspor Ekibinin Başarılı Sporcusundan Açıklama Geldi

Adana Demirspor

Yeni tip koronavirüs salgını sebebiyle tüm ligler süresiz olarak askıya alındı. Spor kulüpleri ise bu süreçte tedbir gereği antrenmanlarını toplu olarak gerçekleştirmeme kararı aldı. Antrenörler tarafından hazırlanan programlara ise sporcular, evlerinde yaptıkları çalışmalar ile devam ediyorlar. Formlarını bu şekilde korumayı amaç edinen oyuncular, sürece ilişkin bilgilendirmeleri ise kulüpler aracılığıyla paylaşıyorlar.

TFF 1. Lig ekiplerinden olan Adana Demirspor takımının başarılı oyuncularından Tarık Çamdal da bu süreçte evinde çalışan sporculardan biri oldu. Geçmiş dönemlerde Süper Lig ekiplerinden Galatasaray formasını da giyen futbolcu, antrenmanlarını ise evde kızıyla beraber yapıyor.

Yeni tip koronavirüs salgını sebebiyle, tüm ligler süresiz olarak askıya alındı. Fakat bu süreçte idmanlar da takım halinde yapılmıyor. Tedbir gereği bireysel olarak yapılan antrenmanlar, evlerde gerçekleşiyor.

Kızıyla Bahçede Antrenman Yapıyor

TFF 1. Lig ekiplerinden Adana Demirspor da bu süreçte oyuncularına özel program hazırlıyor ve evlerinde antrenman yapmalarına yardımcı oluyor. Tarık Çamdal da bu süreçte bireysel antrenman yapanlardan biri oldu.

Galatasaray ekibinde de forma giymiş olan başarılı sporcu da, bu dönemde evinde bireysel antrenmanlarını kızıyla sürdürüyor.

Evinin bahçesinde antrenmanlarını bireysel olarak gerçekleştiren sporcu, kızıyla spor yaparak da renkli görüntülere imza attı. Kariyerinde ayrıca Eskişehirspor ve Antalyaspor ekipleri de yer alan oyuncu, günümüzde ise Adana ekibinde formasını başarıyla terletiyor.