Adana Demirsporlu Oyuncu Dört Büyüklerin De Hedefinde Yer Aldı

Adil Demirbağ

Adana Demirspor ekibinde forma giyen başarılı sporcu Adil Demirbağ, dört büyüklerin de transfer listesinde yer alıyor. Başarısıyla dikkatleri çeken 22 yaşındaki genç futbolcu ilk teklifini ise Fenerbahçe’den aldı.

Dört büyüklerin de kadrosunda görmek istediği Adana Demirspor oyuncusu Adil Demirbağ, kararını sezon sonunda vereceğini bildirdi. Önemli takımlardan gelen tekliflerle de gurur duyduğunu ifade etti.

Galatasaray, Fenerbahçe, Beşiktaş ve Trabzonspor ekipleri bu kez tek bir isim için karşı karşıya geldiler. O da Adana Demirspor ekibinde forma giyen 22 yaşındaki savunma mevki sporcusu Adil oldu. Sarı lacivertli takım transfer için bağlantıya geçti. Öte yandan Beşiktaş, Galatasaray ve Trabzonspor’da sırada bekliyorlar.

Takımımı Süper Lig’e Yükseltmek İstiyorum

Ulusal bir gazeteye konuşan başarılı savunma oyuncusu, sarı lacivertli takımdan almış olduğu teklifin onu heyecanlandırdığını belirtti. Büyük ve köklü bir takımla anılmanın heyecan verici bir durum olduğunu da söyleyen Demirbağ, böyle kulüplerle oynayarak güzel işler yapmak istediğini de ekledi.

Öte yandan Sergen hocanın da çok önemli bir isim olduğunu belirten genç oyuncu, siyah beyazlı takımın da kadrosunda kendisinin düşünülmesinin onur verici olduğunu vurguladı. Öncelikli hedefinin ise Adana Demirspor ekibinin Süper Lig’e yükselmesi için çok çalışmak olduğunu söyleyen Adil, sonunun güzel olması dileklerinde bulundu.