Menemenspor Teknik Direktörü Cenk Laleci Açıklama Yaptı

Cenk Laleci

TFF 1. Lig ekiplerinden olan Ekol Göz Menemenspor takımının tecrübeli Teknik Direktörü Cenk Laleci, takımının durumuna ilişkin konuştu. Takımın 3 hafta sonrasında tesislerde toplanma konusunda planların olduğunu belirten teknik adam, sürece ilişkin de açıklama yaptı.

Tüm dünyada etkisini her geçen gün göstermeye devam eden yeni tip koronavirüs salgını, spor dünyasını da son derece olumsuz etkiledi. Bu süreçte tüm ligler süresiz olarak askıya alınınca, oyuncular ve spor kulüpleri de bir belirsizlik durumu ile burun buruna geldiler.

Tedbir sebebiyle takım halinde yapılamayan antrenmanlar, beraberinde bireysel olarak evlerinde çalışan sporcuların varlığını getirdi. Antrenörler tarafından hazırlanan programlara evlerinde uyum sağlayan sporcular, formlarını da bu şekilde korumaya çabaladı.

Gelişmelere Göre Hareket Edilecek

TFF 1. Lig ekiplerinden olan Ekol Göz Menemenspor takımının Teknik Direktörü Cenk Laleci de takımına ilişkin açıklama yaptı.

3 hafta sonrasında futbolcuları tesislerde toplamaya yönelik planların olduğunu belirten teknik isim, futbolu çok özlemiş olduklarına da değindi. Sahalarda çalışmaya ve kamplar yapmaya alıştıklarını söyleyen Laleci, yine de her şeyden önce sağlığın geldiğini ifade etti.

Hedefte ise 3 hafta sonrasında tesislerde toplantı olacağını belirten teknik adam, gelişmelere göre planın değişip değişmeyeceğini de vurguladı.

Öte yandan sporcularının sağlık durumlarının da son derece iyi olduğunu ekleyen teknik adam, kimsede bir semptoma rastlanmadığını ifade etti.