DEMİRSPOR’A YENİ SPONSOR, BITEXEN TEKNOLOJİ

Murat Sancak

Futbolun yükselen yıldızı Adana Demirspor kulübünün yeni göğüs sponsoru Bitexen Teknoloji A.Ş. oldu. Bitexen Teknoloji A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Cenk Erdem ve Adana Demirspor Kulüp Başkanı Murat Sancak’ın yer aldığı bir törende sponsorluk anlaşması imzalandı.

Bitexen Teknoloji A.Ş İTÜ ARI Teknokent’te geliştirdiği yenilikçi teknolojiler ile adından söz ettiriyor. Türkiye’de FinTek sektörünün öncü şirketlerin biri olan Bitexen Teknoloji A.Ş. ile Adana Demirspor arasındaki forma göğüs sponsorluk anlaşması 12 Kasım 2020, Perşembe günü düzenlenen imza töreniyle resmiyet kazandı. Bitexen Teknolojinin Adana Demirspor sponsorluğu 5+5 sezon boyunca devamlılığını sürdürecek.

Bitexen Teknoloji A.Ş. 2018 yılında İTÜ ARI Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesinde kuruldu. Türkiye’de yenilikçi teknolojiler konusunda öncü ir firma olma yolunda emin adımlarla ilerleyen Bitexen aynı zamanda Türkiye’nin ilk milli Coin’i olan EXEN Coin’i sektöre sunan şirkettir.

Adana Demirspor

“Taraftarımıza yeni müjdelerimiz olacak”

Taraflar imzalarını attıktan sonra 10 yıllık uzun süreli bir sponsorluğun müjdesini verdi ve başkan Murat Sancak taraftara çok yakında yeni müjdelerinin olacağını belirtirken Bitexen yönetim kurulu başkanı Kemal Cenk Erdem, gerçekleştirdikleri iş birlikleri arasında futbolun yükselen ismi Adana Demirspor olmasından dolayı mutlu olduğunu belirtti.

Adana Demirspor kulüp başkanı Murat Sancak anlaşma ile ilgili, “Türkiye’de FinTek sektörünün en önemli kurumlarından olan Bitexen Teknoloji’ye destekleri için teşekkür ediyoruz. Bitexen Teknoloji ile sadece sponsorluk alanında değil teknolojinin farklı alanlarında güzel projeleri hayata geçireceğiz. Bugün imzaladığımız forma göğüs sponsorluğu 5+5 olmak üzere toplamda 10 yıllık bir sürece sahip. Çok yakında taraftarımıza yeni müjdelerimiz olacak” açıklamalarını yaptı.

Törende konuşan diğer bir isim olan ve sponsor Bitexen Teknoloji A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Cenk Erdem, “Konusunda uzman Türk mühendisler tarafından oluşturulan Dijital Varlık Alım Satım Platformumuz Bitexen ve EXEN Coin gibi ürünlerimiz ile sektörümüzde önemli projelere imza atıyoruz ve gelişimimizi gün geçtikçe arttırıyoruz. Bugün hayata geçirdiğimiz iş birlikleri arasına futbolumuzun yükselen değeri Adana Demirspor’u eklemenin mutluluğunu yaşıyoruz. Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak başta olmak üzere iş birliğimize katkı sunan herkese teşekkür ederiz.” Sözlerini kullandı.