Adana Demirspor Çalıştırıcısından Maç Sonrası Açıklamalar Geldi

Adana Demirspor

TFF 1. Lig’de mücadele eden Adana Demirspor ekibinin Teknik Direktörü Ümit Özat Boluspor maçının ardından açıklama yaptı. Deneyimli hoca eksiklerin görüleceğinin altını çizerek, bazen de kaybederek eksiklerin görüleceğine dikkat çekti.

TFF 2. Lig’de ikinci hafta müsabakasında ligin iki iddialı ekibi olan Adana Demirspor ve Boluspor kozlarını paylaştı. Nefes kesen mücadele 1-1 eşitlikle skorla sona ererken, maçın ardından mavi lacivertli takımın Teknik Direktörü Ümit Özat açıklama yaptı.

Eksikleri göreceklerinin altını çizen deneyimli çalıştırıcı, bazen kaybederken de eksikleri göreceklerini ifade ederek, her maçı 3-0, 5-0 kazanmaları ile ilgili bir algı olduğunu ifade etti. Fakat bu işlerin öyle olmadığını vurgulayarak, gelecek hafta oynanacak Osmanlıspor mücadelesine bakacaklarını da ekledi.

VAR Sisteminin Yokluğuna Eleştiri

Maçın ardından düzenlenen basın toplantısında konuşan Ümit Özat, İlk yarı 7-1 ya da 7-0 içeri girebilecekleri bir maç olduğunu ifade etti. Takımının son derece iyi bir oyun sergilediğini vurgulayan Ümit Özat, dünya geneli güzel statların yapıldığını fakat VAR sisteminin bu stada konulmamasını da eleştirdi.

Haksız kazanılan puanlarla bir başkasının canının yanmaması gerektiğini belirten hoca, hakemin maçı izledikten sonra penaltı sonrasında da içinin rahat etmeyeceğini ekledi.

Güncel Yazılar