Cüneyt Dumlupınar’dan Osmanlıspor Açıklaması

Cüneyt Dumlupınar

TFF 1. Lig’de şampiyonluk için mücadele veren Adana Demirspor ekibi, kendi evinde oynanacak Osmanlıspor maçının hazırlıklarına tüm hızıyla devam ediyor. Futbola verilen uzun aranın ardından büyük bir heyecanla beklenen ilk maç için konuşan Teknik Direktör Cüneyt Dumlupınar, tam kadro çalıştıklarını söyledi.

Yeni tip koronavirüs salgını sebebiyle süresiz olarak askıya alınan ligler, 12 Haziran itibariyle kademeli olarak başladı. İlk olarak Süper Lig mücadelelerinin başlamış olduğu süreçte, TFF 1. Lig için ise 19 Haziran tarihi belirlendi.

Bu tarihe göre hazırlıklarını sürdüren kulüpler, ilk oyunları için heyecanlı bir bekleyiş süreci içerisine girdiler. Ligin önemli şampiyonluk adaylarından biri olan Adana Demirspor ekibi de ilk rakibi ve kendi evinde konuk edeceği Osmanlıspor’un antrenmanlarını yoğun bir tempoyla sürdürüyor.

Konuya ilişkin açıklama yapan Adana Demirspor Kulübü Teknik Direktörü Cüneyt Dumlupınar, tam kadro olarak çalıştıklarını söyledi.

Kazanmak İstiyoruz

Tesislerde yoğun bir tempo ile çalışan ekip, tecrübeli teknik adam Cüneyt Dumlupınar yönetiminde antrenmanlarını sürdürdü. Morallerin yüksek olduğu gözlemlenen hazırlık sürecinde, takımın hocası artık lig maratonu için koşmaya başladıklarını ifade etti.

Uzun aranın sonrasında bu heyecanı yeniden yaşamanın güzel olduğunu belirten teknik adam, takımda morallerin yerinde olduğunu da söyledi. Önemli bir eksiğin bulunmadığını da vurgulayan çalıştırıcı, önlerinde zorlu bir Osmanlıspor 90 dakikası olduğunun altını çizdi. Ve kazanmak istediklerine dikkat çekti.

Güncel Yazılar