Cüneyt Dumlupınar Takımının Durumuna İlişkin Konuştu

Cüneyt Dumlupınar

TFF 1. Lig’de şampiyonluk mücadelesi veren Adana Demirspor Kulübü Teknik Direktörü Cüneyt Dumlupınar, kulübüne ilişkin konuştu. Ligde kalan 6 maçta kazanma arzusunun maksimum seviyede bulunduğunu belirten teknik adam, %100 motive olan ve sahada her şeyini veren bir takım izleteceklerini belirtti.

Süper Lig’e yükselmeye aday takımlardan biri olan Adana Demirspor ekibinin tecrübeli Teknik Direktörü Cüneyt Dumlupınar, başlayacak maçların öncesinde konuştu. Ligdeki kalan 6 maçta kazanma arzusunun en üst seviyede olduğunu belirten hoca, motivenin de %100 olduğunu belirtti.

Çalışmalar Devam Ediyor

Sahada her şeyini verecek olan bir Adana Demirspor izleteceklerinin de altını çizen teknik adam, yarın oynanacak Osmanlıspor maçının çalışmalarına ise hala devam ediyor.

Takımda sakatlığı sebebiyle yer alamayacak tek ismin file bekçisi Muhammed Şengezer olduğunu belirten hoca, onun haricinde tüm sporcuların çalışmalarda bulunduğunu ifade etti. Erkan Zengin’in 2 maç, Tarık Çamdal’ın ise 1 maç cezası olduğunun da hatırlatmasını yaptı.

Adana Demirspor ekibinde şu an için herkesin hazır durumda olduğunu belirten teknik isim, diğer kalecilerin de Muhammed Şengezer’i aratmayacağını ekledi. Pazartesi günü de bu durumu sahaya yansıtarak, kazanacaklarının bilgisini verdi ve kaldıkları yerden tekrardan devam edeceklerini söyledi.

Güncel Yazılar