Muhammed Şengezer’e Geçmiş Olsun Ziyareti

Muhammed Şengezer

Adana Demirspor ekibinin kalecisi Muhammed Şengezer için operasyon sonrası kulüpten geçmiş olsun ziyareti gerçekleşti.

Yeni tip koronavirüs salgını sebebiyle Türkiye’de 19 Mart itibariyle tüm spor faaliyetleri Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından durduruldu. Uzun bir süre belirsizliğini koruyan liglere ilişkin kararlar ise 3 ayın ardından açıklanmaya başladı. Türkiye Futbol Federasyonu da liglerin 12 Haziran itibariyle başlayacağının bilgisini geçtiğimiz haftalarda bildirdi.

Türkiye’de liglerin başlama kararının verilmesinin ardından, spor kulüpleri ise 3 aylık açığı kapatmanın peşine düştüler. Sporcular antrenmanlarını 3 ay yapamamanın ve maç durumunun endişesini yaşarken, idman programları da belirlenmeye başladı.

Süper Lig için verilen 12 Haziran kararında ise, TFF 1. Lig açısından değişim oldu. Ve 1. Lig mücadelelerinin 19 Haziran itibariyle başlayacağı duyuruldu.

Bu süreçte yoğun bir antrenman dönemine giren spor kulüplerinden biri de Adana Demirspor Kulübü oldu. Şampiyonluğun da en önemli adaylarından biri olan Adana ekibinin başarılı kalecisi ise, bu dönemde antrenman sırasında bir sakatlık geçirdi.

Bolu kampı sürecinde sakatlık geçiren file bekçisi Muhammed Şengezer, geçirmiş olduğu sakatlığın ardından ise ameliyat oldu.

Geçmiş Olsun Dilekleri

Ameliyatın ardından başarılı eldivene Adana Demirspor Kulübü Başkanı Murat Sancak ve Metin Korkmaz tarafından ziyaret gerçekleştirildi.

Sancak ve Korkmaz Muhammed Şengezer için yapmış olduğu ziyarette, sporcu için geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

Güncel Yazılar