Cüneyt Dumlupınar Durum Değerlendirmesinde Bulundu

Cüneyt Dumlupınar

TFF 1. Lig’de mücadele eden Adana Demirspor ekibinin tecrübeli Teknik Direktörü Cüneyt Dumlupınar, takımına ilişkin değerlendirmede bulundu. Hedefin Süper Lig olduğuna ilişkin çarpıcı ifadelere açıklamasında yer verdi.

Koronavirüs salgınının ardından TFF 1. Lig mücadelelerinin başlamasıyla Adana Demirspor Kulübü’nde heyecan başladı. Takımın tecrübeli Teknik Direktörü Cüneyt Dumlupınar, önceki hafta cumartesi günü antrenman maçını yaptıklarını belirtti. Onun da çok verimli geçtiğini belirten teknik adam, kalan 6 maçta kazanma isteğinin en üst seviyede olduğunu ekledi.

Ligdeki kalan 6 oyunun 4’ünü kendi sahalarında oynayacaklarının da altını çizen teknik isim, maçların ise taraftarlarla oynanmasının istendiğini fakat varlıklarını yine de hissettiklerine dikkat çekti. Hem taraftarın hem de şehrin bir hasreti olduğunu vurgulayan hoca, bütün hazırlıkların kalan 6 mücadeleyi kazanmak için yapıldığını söyledi.

45 Puanla 4’üncü Basamakta Yer Alıyor

Bütün analizlerin hazır olduğunu ve her şeyin yolunda gittiğini de ekleyen Cüneyt Dumlupınar, önemli olanın ne yapıldığının bilinmesi olduğunu belirtti.

Kalan 6 maçın kazanılmasının ardından, Süper Lig’e çıkmaya da inandıklarını ifade eden teknik isim, belirleyicinin kendileri olduğunu ve ne isterlerse onun olacağını bildirdi.

Ligdeki 28 mücadelede 12 galibiyet, 9 beraberlik almış olan Adana Demirspor ekibi, toplamda 45 puanla 4’üncü basamakta yer alıyor.

Güncel Yazılar