Cüneyt Dumlupınar Antrenmanda Açıklama Yaptı

Cüneyt Dumlupınar

TFF 1. Lig’de yükselme çabası içerisinde olan Adana Demirspor ekibinin tecrübeli Teknik Direktörü Cüneyt Dumlupınar önemli açıklamalarda bulundu. Son derece kritik öneme sahip olan İstanbulspor maçına hazırlanan mavi lacivertliler, antrenmanlarına büyük bir titizlikle devam ediliyor.

TFF 1. Lig’de mücadele eden Adana Demirspor, Süper Lig’e yükselme yolunda son kritik maçına çıkmaya hazırlanıyor. İstanbulspor maçı için hazırlıklarına başlayan Adana temsilcisi, antrenmanlarına ise yoğun bir tempo ile devam ediyor.

Tecrübeli Teknik Direktör Cüneyt Dumlupınar gözetiminde çalışan Adana Demirspor ekibinin çalışmalarını Adana Demirspor Tesisleri’nde sürdürdü. 1 buçuk saat süren idmana ekip ısınma hareketleri ile başladı.

Isınma hareketlerinin ardından, taktik çalışmaları ile hazırlıklarını sürdüren Adana ekibi, dar alanda çift kale maç yaparak çalışmalarını da tamamlamış oldu.

Son Maça Hazırlık

Antrenmanın öncesinde takımın tecrübeli Teknik Direktörü Cüneyt Dumlupınar ise ise basın mensuplarına açıklama yaptı.

Bir gün iznin ardından, idmana bugün başladıklarını ifade eden teknik adam, Ümraniye maçını kazandıkları için de mutlu olduklarını söyledi. Fakat Erzurumspor ile Altay maçından ise istedikleri sonucun maalesef gelmediklerini vurguladı.

Cumartesi günü İstanbulspor ile son maçlarını oynayacaklarını söyleyen Cüneyt Dumlupınar, kazanmak için ne gerekiyorsa onu sahada yapacaklarının da altını çizdi. Erzurum’dan gelecek haberi de beklediklerini söyledi.

Güncel Yazılar