Adana Demirspor Teknik Direktörü Maç Sonrası Konuştu

Adana Demirspor

TFF 1. Lig’de 33’üncü hafta heyecanı için Adana Demirspor ve Cesar Grup Ümraniyespor ekipleri karşı karşıya geldi. 3-2 skorla sona eren mücadelenin kazananı mavi lacivertliler oldu. Maç sonrasında takımın teknik direktörü açıklama yaptı.

TFF 1. Lig’de şampiyonluk mücadelesi veren Adana Demirspor ekibi, ligin 33’üncü haftasında Cesar Grup Ümraniyespor ile kozlarını paylaştı. 3-2 skorla sona eren büyük mücadelenin kazananı Adana temsilcisi oldu. Maç sonrasında konuşan tecrübeli Teknik Direktör Cüneyt Dumlupınar, Süper Lig’e çıkma yolunda emin olduklarını belirtti.

Bu Takım Süper Lig’e Çıkacak

Maç sonrası açıklama yapan Adana Demirspor Teknik Direktörü Cüneyt Dumlupınar, Süper Lig’e çıkacaklarına inandıklarının altını çizdi. Kazandıkları için mutlu olduklarına da vurgu yapan teknik adam, önceki hafta oynanan Altay maçının ardından da kontrolün Erzurumspor’un eline geçmiş olduğunu belirtti.

Yalnızca kendilerinin maçı kazanmalarının değil, Erzurum’un da kazandığını ifade eden hoca, son hafta da yarışın devam ettiğini vurguladı. İstanbulspor maçını kazanmak adına da ellerinden geleni yapacaklarını, kazanacaklarını söyledi.

Ayrıca bu süreçte Erzurumspor’un oynayacağı oyunun sonucunu da bekleyeceklerini ifade eden hoca, Adana Demirspor’un bir şekilde Süper Lig’e yükseleceğini ifade etti. Bunun için de sonuna kadar çalışmalara ve çabalamaya devam ettiklerinin özellikle altını çizdi.

Güncel Yazılar