Cüneyt Dumlupınar Açıklama Yaptı

Cüneyt Dumlupınar

TFF 1. Lig’de şampiyonluk en önemli adaylarından biri konumunda yer alan Adana Demirspor Kulübü Teknik Direktörü Cüneyt Dumlupınar açıklama yaptı.

TFF 1. Lig’de mücadele eden ve şampiyonluğun en önemli adaylarından biri konumunda bulunan Adana Demirspor Kulübü, art arda yükselişleri ile ön plana çıkan takımlardan biri oldu. Adana temsilcisinin tecrübeli Teknik Direktörü Cüneyt Dumlupınar ise şampiyon olmak istediklerinin mesajını verdi. Teknik adam Süper Lig’e yükselmek istediklerini de belirtti.

Takımının durumuna ilişkin açıklama yapan Cüneyt Dumlupınar, koronavirüs salgını arasından sonra çıktıkları 3 maçı da kazanmış olduklarından dolayı çok mutlu olduğunu ifade etti.

Önceki hafta deplasman mücadelesinde 1-0 geriye düşmüş oldukları BB Erzurumspor maçından ise 2-1 galibiyetle ayrıldıklarının hatırlatmasını yaptı. Ve oyuncularının performansından son derece memnun olduğunu belirtti.

Sadece Adana Demirspor Ekibi İki Etaplık Kamp Yaptı

Teknik adam, yalnızca maçta oynayan değil, sonradan oyuna giren ve kadroda bulunmayan isimlerin de inançları ile takıma katkı sağlandığının da özellikle altını çizdi.

Lige verilen koronavirüs arasında çok iyi bir kamp süreci geçirdiklerine de dikkat çeken Dumlupınar, Türkiye’de hiç kimsenin yapmadığı iki etaplık kampı yaptıklarını ifade etti. Ve oyuncuların fizik olarak da fit durumda olduğunu ekledi. Özellikle oyuncu değişikliklerinden sonra oyunun nasıl değiştiğini de herkesin gördüğünü söyledi. Kampında da gerçekten çok fazla faydasını gördüklerini ifade etti.

Güncel Yazılar