Coşkun Demirbakan’dan Açıklama

Coşkun Demirbakan

TFF 1. Lig’de mücadele eden Adanaspor ekibinin tecrübeli Teknik Direktörü Coşkun Demirbakan, takımının durumuna ilişkin açıklamada bulundu. Her türlü duruma hazır olduklarını ifade eden teknik adam, son derece kritik bir süreçten geçtiklerine de dikkat çekti.

TFF 1. Lig’de mücadele eden Adanaspor ekibi, ligde bulunduğu kritik nokta ile taraftar ciddi anlamda endişeli bir süreç yaşıyor. Düşme potasında bulunan ve kalan maçlara ilişkin büyük anlamda galibiyete ihtiyaç duyan turuncu beyazlı ekibin tecrübeli Teknik Direktörü Coşkun Demirbakan da duruma ilişkin açıklama yaptı.

Adanaspor Kulübü’nün teknik adamı, her türlü olasılığa hazır olduklarına dikkat çekerek, kritik bir süreçten geçildiğinin altını çizdi. Bu nedenle de bilim insanlarına göre hareket edilmesi gerektiğine özellikle vurgu yaptı.

Biz Her Türlü Duruma Hazırız

Koronavirüs salgını nedeniyle ülkede tüm ligler süresiz olarak askıya alınmıştı. Maçların ne zaman başlayacağı belirsizlik korurken, Türkiye’de TFF 1. Lig mücadelelerinin 19 Haziran’da başlayacağı duyuruldu.

Kritik bir sürece giren Adanaspor ekibinin çalıştırıcısı Coşkun Demirbakan, kritik bir süreç yaşandığına da özellikle vurgu yaptı. Bilim insanlarına göre hareket edilmesi gerektiğini de belirterek, bireysel anlamda da çalışmaların yapıldığını ekledi.

Liglerin oynama durumunda, takımının buna hazır olduğunu söyleyen teknik isim, kalan altı maçı en iyi şekilde oynayacaklarını belirtti. Fakat önceliğin insan sağlığı olduğuna da özellikle dikkat çekti.

Güncel Yazılar