Coşkun Demirbakan Önemli Açıklamalara İmza Attı

Coşkun Demirbakan

TFF 1. Lig’de mücadele eden ve Süper Lig’e yükselme umutları içerisinde olan Adana Demirspor ekibinin Teknik Direktörü Coşkun Demirbakan, açıklama yaptı. Ligde başa baş mücadele ettiği rakibi Hatayspor’u Süper Lig’e yükselen ilk takım olduğu için tebrik etti. Ve rakibine de bu yolda başarı dileklerinde bulundu. Öte yandan tecrübeli teknik adam, kırmızı kart gören oyuncusu Eze için de eleştiride bulundu. Ve maçın, ligin özeti gibi olduğunun altını çizdi.

TFF 1. Lig’de Süper Lig’e yükselmek için çaba sarf eden Adana Demirspor ekibinin Teknik Direktörü Coşkun Demirbakan, önemli açıklamalara imza attı. Süper Lig’e ilk yükselen takım olan Hatayspor için tebrik dileklerinde bulunan teknik adam, rakibi için ayrıca başarı da dilemeyi ihmal etmedi.

Maçta kırmızı kart gören oyuncusu Eze için de konuşan teknik adam, sporcunun saha içerisindeki ve dışındaki tutum ve davranışlarından da rahatsızlığını dile getirdi. Ve maçta oynatacak oyuncu seçeneğinin fazla olmaması nedeniyle kadroda Eze’ye yer verdiğine vurgu yaptı.

Bu Kulüp Eze’ye Kalmadı

Öte yandan basit pozisyonlardan fayda sağlayamadıklarına da değinen Coşkun Demirbakan, rakiplerinin bedava bir gol bulduğunu ekledi. Ve kendisinin bulunduğu kulübün manevi şahsiyetinin de önemine dikkat çekti.

Kulübün Eze’ye kalmadığını da ekleyen teknik adam, tam açıdan bakıldığında da hatanın çoğunluğunun Eze’de olduğunu ifade etti.

Güncel Yazılar