Adana Demirspor Ekibi Süper Lig Yolunda İlerliyor

Adana Demirspor

TFF 1. Lig’de şampiyonluk mücadelesi veren Adana Demirspor ekibinin Teknik Direktörü Cüneyt Dumlupınar, başarılarının sırrını açıkladı. Lige verilen arada son derece verimli bir kamp sürecinden geçtiklerinin de altını çizdi.

Koronavirüs salgını nedeniyle lige verilen uzun ara sürecinden en iyi dönen takımlardan biri de Adana Demirspor oldu. Çıktığı her maçı galibiyetle sonlandıran lacivert mavililer, şampiyonlukta da önemli bir konuma geldi.

Süper Lig’e yükselmek için büyük bir uğraş veren ekibin tecrübeli Teknik Direktörü Cüneyt Dumlupınar da başarılarına ilişkin konuştu. Oyuncularının fizik olarak çok fit olduklarını söyleyen teknik adam, bir tane final maçının kaldığını söyledi.

Her şeyle şampiyonluğa hazır olduklarını belirten teknik adam kalan final maçının ise Altay maçı olduğunu ekledi.

Hem takımın hem de şehrin şampiyonluk istediğini söyleyen Cüneyt Dumlupınar, böyle olduğunda da başarıların geldiğini ekledi.

İlk 2 Takım Süper Lig’e Yükselecek

Adana Demirspor Kulübü ve camiası olarak güzel bir aile olduklarının da altını çizen teknik adam, Erzurum’dan döndükten sonra da hasretin gün yüzüne çıktığını söyledi. Ve kontrolün kendilerinde olduğunu ifade etti.

İlk sırada yer alan 2 takımın doğrudan Süper Lig’e yükseleceği süreçte sonrasından gelen 4 takım da play-off mücadelesi verecek.

Güncel Yazılar