Adanaspor Ekibinde BB Erzurumspor Hazırlıkları Başladı

Adanaspor

TFF 1’inci Lig’in 22’inci haftasında Adanaspor ekibi Büyükşehir Belediye Erzurumspor ekibi ile karşı karşıya gelecek.

Geçtiğimiz hafta TFF 1’inci Lig ekiplerinden Adanaspor ve Adana Demirspor ekipleri arasında yaşanan derbi mücadelesi nefesleri kesmiş ve Adana Demirspor ekibinin 4-1 galibiyeti ile sona ermişti. 1 gün izin veren ve dinlenen ekip, şimdi ise yeni rakibi Erzurum için hazırlıklarına başladı.

TFF 1’inci Lig’in 22’inci haftasında da 5 Ocak Fatih Terim Stadyumu’nda Büyükşehir Belediye Erzurumspor ekibi ile Adanaspor karşı karşıya gelecek.

Osman Yereşen Tesisleri’nde yapılan hazırlıkların başında ise, takımın tecrübeli Teknik Direktörü Eyüp Arın yer aldı. Başarılı teknik adamın yönetiminde gerçekleşen antrenman ise, 1 saat 20 dakika boyunca sürdü.

Çalışmalar Devam Edecek

Serbest koşu ile başlayan maç hazırlığı, ardından minyatür kale ve dar alanda çift kale maç ile devam etti. Sıkı bir şekilde rakibine hazırlanan ve ev sahibi olan turuncu beyazlı ekip, bireysel çalışmalarını da tamamladı.

Turuncu beyazlı takım, sıkı ve disiplinli bir şekilde yapmış olduğu hazırlıklarını Osman Yereşen Tesisleri’nde sürdürmeye de devam edecek.