Coşkun Demirbakan Maç Sonrası Açıklama Yaptı

Coşkun Demirbakan

TFF 1. Lig ekibinde mücadele eden Adanaspor ekibi, ligin 30’uncu hafta mücadelesi için şampiyonluk adaylarından biri olan Bursaspor ile kozlarını paylaştı. Mücadeleden 1-0 skorla yenilgi ile ayrılan turuncu beyazlılar, ligdeki kritik noktasında kalmış oldu.

Koronavirüs salgını nedeniyle verilen uzun aranın ardından, TFF 1. Lig mücadeleleri 19 Haziran itibariyle tekrar başladı. Ligde son derece kritik bir noktada yer alan Adanaspor ekibi ise, bu oyundan da eli boş döndü.

Ligde şampiyonluğun en önemli adaylarından biri olan Bursaspor ekibine konuk olan Adanaspor ekibi, deplasmandan 1-0 skorla mağlup ayrıldı.

Oyun sonrası açıklama yapan Adanaspor Teknik Direktörü Coşkun Demirbakan ise, maç sonrası galibiyet için Bursaspor ekibini tebrik etti.

Maalesef Yine Kaybettik

Mücadeleden mağlup ayrıldıkları için üzgün olduklarını söyleyen tecrübeli teknik adam, yapmış olduğu açıklamada üzülerek yine kaybettiklerini belirtti. Bursaspor ekibinin başına yeni geçen Teknik Direktör İrfan Buz için başarı dileklerinde de bulunan Demirbakan, oyunun ise başa baş olduğunu ifade etti.

İlk pozisyonlara kendi ekibinin girdiğini ekleyen Coşkun Demirbakan, yenilen golün de topun kaleye ilk gelişi olduğunun altını çizdi. Korner golü yediklerini söyleyen teknik adam, 2-3 pozisyona girdiklerini fakat golü atamadıklarını ifade etti.

Güncel Yazılar