Adanaspor Bursaspor Hazırlıklarına Başladı

Adanaspor

TFF 1. Lig’de potada kalma mücadelesi veren Adanaspor ekibi Giresunspor mücadelesinden 3-1 mağlubiyetle ayrıldı. Yenilgi ile sarsılan turuncu beyazlılar, sıradaki rakibi Bursaspor için de hazırlıklarına başladı.

TFF 1. Lig’de mücadele eden Adanaspor ekibi, uzun aranın ardından çıkmış olduğu Giresunspor mücadelesinden 3-1 yenilgi ile ayrılmanın üzüntüsünü yaşadı. Ligde düşme potasında yer alan turuncu beyazlılarda, gelecek maçlar öncesinde büyük bir endişe durumu yaşandı.

Koronavirüs salgını nedeniyle liglere verilen zorunlu aranın ardından, Türkiye Futbol Federasyonu 1. Lig için başlangıç kararını 19 Haziran itibariyle işleme soktu.

Giresunspor ekibi ile kozlarını paylaşan turuncu beyazlılar, mücadeleden 3-1 mağlup ayrılmanın üzüntüsünü yarıda kesti. Sıradaki rakibi Bursaspor’a karşı hazırlıklarına başlayan Adana temsilcisi ekip, galibiyet parolası ile yoğun bir antrenman dönemine girişti.

TFF 1. Lig’de şampiyonluğun önemli adaylarından biri olan Bursaspor ile kozlarını paylaşacak olan Adanaspor ekibi, çalışmalarını Osman Yereşen Tesisleri’nde sürdürdü.

Maçın Hakemi Belli Oldu

Bir saatten fazla devam eden idmanda, oyuncuların moralinin bozuk olduğu da dikkatlerden kaçmadı.

Tecrübeli Teknik Direktör Coşkun Demirbakan gözetiminde çalışan Adanaspor ekibi, antrenmanlarını bugün de devam ettirecek.

Öte yandan mücadelenin hakeminin ise Volkan Bayarslan olduğu TFF Merkez Hakem Komitesi tarafından açıklandı. Hakemin yardımcılık görevlerini de Mehmet Yıldırım ve Oğuz Kağan Çalışır üstlenecek.

Güncel Yazılar