Adanaspor Giresunspor Deplasmanına Hazırlıklarını Tamamlamıştı

Adanaspor

TFF 1’inci Lig’de 29’uncu hafta mücadelesi için Adanaspor ve Giresunspor ekipleri karşı karşıya gelecekti. Normal şartlarda deplasman mücadelesine hazırlanan turuncu beyazlı ekip, 21 Mart Cumartesi günü saat 14:00’de Giresun Atatürk Stadyumu’nda oynanması planlanan müsabakanın hazırlıklarını ise yoğun bir tempo ile sürdürüyordu. Fakat Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından alınan karara göre tüm lig maçları süresiz olarak ertelendiği için oyun bugün gerçekleşemeyecek.

TFF 1’inci Lig’de 29’uncu hafta müsabakası için Giresunspor ile olacak mücadeleye hazırlık yapan Adanaspor ekibi, 21 Mart Cumartesi günü oynanacak deplasman oyununa hazırlıklarını sürdürüyordu.

Ligler Ertelendi

Osman Yereşen Tesisleri’nde gerçekleşen idmanda, turuncu beyazlı ekibin başında tecrübeli Teknik Direktör Coşkun Demirbakan yer alıyordu. 1 saat 20 dakika kadar süren antrenmanla, Akdeniz ekibi müsabakadan galip ayrılabilmek adına son derece planlı ve yoğun bir çalışma içerisinde idi.

Bugün gerçekleşmesi planlanan maç ise, önceki gün alınan karar ile ertelendi. Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın koronavirüs salgını sebebiyle tüm liglerin ertelenmesine karar verdiği bildirilirken, turuncu beyazlıların oyun hazırlıkları da bu şekilde durmuş oldu.