Coşkun Demirbakan Maç Değerlendirmesi Yaptı

Coşkun Demirbakan

TFF 1. Lig’de mücadele eden Adanaspor ekibi, uzun aranın ardından çıktıkları Giresunspor maçından yenilgi ile ayrıldı. 3-1 skorla sona eren oyunun ardından turuncu beyazlı ekibin Teknik Direktörü Coşkun Demirbakan açıklamalarda bulundu. Öne geçtiklerini fakat ikinci golü kaçırmış olduklarını belirten teknik adam, futbolcuları kutlayarak, mücadeleden memnun olduğunu söyledi. Ve ruhlarını ortaya koyduklarını fakat akılcı oynamaları gerektiğini de eklemeyi unutmadı.

Koronavirüs salgını sonrasında Türkiye’de futbol ligleri kademeli olarak başlıyor. 12 Haziran itibariyle başlayan Süper Lig’in ardından ise sıra TFF 1. Lig’e gelmişti. 19 Haziran olarak belirlenen başlangıç tarihinin ardından ise Adanaspor ve Giresunspor mücadelesi gerçekleşti.

Karadeniz ekibi ile kozlarını paylaşan Adana temsilcisi, mücadeleden 3-1 skorla mağlup ayrıldı. Oyunun ardından ise turuncu beyazlı takımın tecrübeli Teknik Direktörü Coşkun Demirbakan maç değerlendirmesinde bulundu.

Defansta Eksikler Olduğu Görülüyor

TFF 1. Lig’in 29’uncu hafta mücadelesinde Giresunspor ekibine konuk olan Adanaspor, oyunu 3-1 kaybetti ama teknik adam mücadeleden memnun kaldığını söyledi.

Uzun aranın ardından iki ekibin de lig maçına çıktığını belirten teknik adam, maçta iki sporcusunun sakatlanmasının düzeni bozduğunu ifade etti. Yerine gelen oyuncuların ise aynı performansı göstermediklerine dikkat çekti.

Öne geçmiş olduklarını ama ikinci golü de kaçırdıklarını söyleyen çalıştırıcı, bunun da defans bakımından eksiklerin göstergesi olduğunu vurguladı.

Güncel Yazılar