Ceyhanspor Kulübü Altyapı Seçmelerine Başladı

Ceyhanspor Kulübü

Ceyhanspor Kulübü altyapı seçmeleri için çalışmalarına başladı. Büyükmangıt Stadı’nda gerçekleşen seçmelere, katılımcıların da yoğun ilgisi olduğu gözlemlendi.

Türkiye 3’üncü Lig’de mücadele edecek olan Ceyhanspor Kulübü, yeni sezon için altyapı seçmeleri çalışmalarına başladı. Büyükmangıt Stadı’nda gerçekleşen seçmelere katılımın yoğun olduğu bilgisi edinildi.

Geleceğin futbolcuları için yoğun bir çalışma sürecine girişen Adana temsilcisi kulüp, ilçe dışından gelen genç oyuncular arasında seçme çalışmalarını sürdürüyor.

Çevre illerden ve Ceyhan’dan katılan çok sayıda yetenekli genç oyuncunun Türk futboluna kazandırılması için yapılan çalışmalarda, havanın sıcaklığına rağmen isim katılım çok fazla oldu.

Ceyhanspor Kulübü altyapı seçmelerine yaklaşık olarak 100 kişinin katılım sağladığı öğrenilirken, kulüp içerisinde de ayrı bir sevincin yaşandığı gözlemlendi. Öte yandan genç yeteneklerin aileleri de tribünlerde bulunarak keyif veren heyecana ortak olmuş oldu.

Yetenekli Gençler Aranıyor

Büyükmangıt Stadı’nda gerçekleşen seçmelerde, sıcak havaya rağmen 100 kişinin katılım göstermesi ise gurur kaynağı oldu.

Konuya ilişkin açıklama yapan Ceyhanspor Kulüp Başkanı İlker Önük, seçmelerin de devam ettiğini belirtti. Öncesinde yapılan seçmelerde çevre illerden ve Ceyhan’dan çok sayıda yetenekli oyuncunun kadroya katılmasını istediğini de ekledi.

Bu sene üçüncü lige yeni çıkmış olduklarının altını çizen İlker Önük, A Takımın beraberinde altyapı için de başarılı gençler aradıklarını ifade etti.

Güncel Yazılar