Adanaspor’da Sözleşmeler Sona Eriyor

Adanaspor

TFF 1. Lig ekiplerinden olan Adanaspor takımında bu sezon sonunda sözleşmesi sona erecek isimler tek tek açıklandı. Turuncu beyazlı takımda kimlerle yola devam edilip edilmeyeceği ise merak konusu oldu.

Tüm dünyayı etkisi altına alan yeni tip koronavirüs salgını, liglerin de süresiz olarak askıya alınmasına neden oldu. Spor faaliyetlerini durma noktasına getiren hastalık, spor kulüplerini de bir yandan yeni sezon hazırlıkları içerisine soktu.

TFF 1. Lig ekiplerinden olan Adanaspor da bu süreçte yeni sezona hazırlanmaya başlayan takımlar arasındaki yerini aldı. Turuncu beyazlı takımda sezon sonu sözleşmesi sona erecek isimler ise tek tek açıklandı.

Sözleşmesi bitecek oyuncular arasında Strum Graz ekibinden kiralanan 23 yaşındaki Emeka Eze, Galatasaray’dan kiralanan Celil Yüksel Nacional ekibinden kiralanan Giorgi Arabidze de yer alıyor.

Konyaspor’dan kiralık olarak kadroya katılan Savaş Polat, Göztepe ekibinden kiralık olarak alınan Hakan Cinemre gibi başarılı sporcuların da yine sözleşmesi bu sezon sonunda bitmiş olacak.

Son Tarih 30 Haziran 2020

Samican Keskin ve Özkan Tastemur’un yanı sıra, takımın kalecileri arasında yer alan Özer Soylu ve Goran Karacic yine kontratı sona eren isimler arasında yer alıyor.

Adanaspor ekibinde forma giyen tüm bu oyuncuların sözleşmelerinin bitiş tarihi ise 30 Haziran 2020 olarak açıklandı. Oyuncularla tekrar devam edilmeyeceğine ilişkin ise henüz bilgi paylaşımı gerçekleşmedi.