Adanaspor Konuk Olduğu Boluspor Müsabakasından 2-1 Skorla Mağlup Ayrıldı

Adanaspor

TFF 1’inci Lig ekiplerinden Boluspor ve Adanaspor ekipleri karşı karşıya geldi. Müsabaka 2-1 skorla sona erdi. Kazanan ise Bolu ekibi oldu.

TFF 1’inci Lig ekiplerinden Boluspor ve Adanaspor ekipleri karşı karşıya geldi. Nefes kesen oyun 2-1 skorla erdi. Kazanan Bolu ekibi oldu.

Bolu Atatürk Stadyumu’nda oynanan oyunun ilk golü 15’inci dakikada turuncu beyazlı ekibin oyuncusu Etame ile geldi. İlk yarıyı 1-0 skorla üstün kapatan Adana ekibi, ikinci yarıda ise art arda 2 golü kendi kalesinde gördü.

Yönetim kadrosunda Koray Gençerler, Mustafa Savuranlar ve Bilal Gölen’in görev aldığı müsabaka, Bolu Atatürk Stadyumu’nda gerçekleşti. Oyunun ev sahipliğini yapan ekibin 2 golü ise ikinci yarıda art arda geldi. İlk golü 82’inci dakikada İsmail Konuk ve 86’ıncı dakikada ise Gökhan Sazdağı ile bulan ev sahibi ekip, oyundan da 2-1 skorla galip gelmeyi başardı.

Müsabakanın Oyuncu Kadroları

Adanaspor: İrfan Can Eğribayat, Evren Korkmaz, Uğurcan Yazgılı, Hakan Çinemre, Özkan Taştemur, Hakan Barış (Diop dk. 77), Ahmet Dereli, Celil Yüksel, Etame (Eren Keleş dk. 49), Sami Can Keskin (Bagayoko dk. 84), Eze

Boluspor: Mosquera, İsmail Konuk, Cumali Bişi, Seth, Fethi Özer, Melih Okutan, Mustafa Eskihellaç (Bilal Kısa dk. 65), Gökhan Sazdağı, Halilovic (Kubilay Yılmaz dk. 71), Mustafa Durak, Kidric (Emre Öztürk dk.89)