Adanaspor Teknik Direktörü Fatih Akyel Basın Açıklaması Yaptı

Adanaspor

TFF 1. Lig’e mücadele eden Adanaspor Kulübü Teknik Direktörü Fatih Akyel, basın toplantısında önemli açıklamalara imza attı.

Basın toplantısında konuşan Adanaspor Teknik Direktörü Fatih Akyel, turuncu beyazlı camianın zor olduğunu, zorluğunun da büyüklüğünden geldiğini söyledi. Bu büyük camia içerisinde futbolcularla ellerinden geleni yapacaklarını belirterek, Adanaspor taraftarlarını memnun etmek için de birlik olacaklarını belirtti.

Yeni geldiklerini ve henüz 3 günlük bir zaman dilimi olduğunun altını çizen çalıştırıcı, önlerinde ise kısa bir zaman olduğunu ekledi.

Maçlara bir an önce çıkılacağını ifade eden hoca, mücadelenin de en iyi şekilde gerçekleşeceğine değindi. Yeni arkadaşların ve yabancı oyuncuların olduğunu da belirten teknik adam, hoca ekibi olarak kendilerinin de yeni bir ekip olduğunu ifade etti.

Eyüp Hoca Elinden Geleni Yapmış ama Eksiklikler Var

Adanaspor ekibinin çalıştığını fakat eksikleri olduğunu belirten Fatih Akyel, Eyüp hocanın elinden geleni yapmış olduğuna da dikkat çekti. Kamplarda sakatlık geçiren ve antrenmana çıkamayan oyuncuların da olduğunu söyleyen çalıştırıcı, eksikleri olanları da tamamlayacaklarını da ekledi.

Genel itibariyle takımın çalıştığına vurgu yapan Akyel, öncelikli olarak yeni gelenlerin eksiklerinin kavranması gerektiğini belirtti. Ve Türk oyuncularla da kendilerini kaynaştırarak, hazır hale gelmeleri adına uğraşacaklarını ifade etti.

Güncel Yazılar